24.8 C
Скопје
12:52 - 25 мај, 2024

Ознака : мани

СветСцена

Дуа Липа го покажа телото со мани, многумина се разочараа (ФОТО)

Еспресо
Пејачката Дуа Липа, која е со потекло од Косово, ја дочека Новата 2020 година во сончевиот Мајами со друштвото и дечкото Анвар Хадид, братот на...