12.8 C
Скопје
00:06 - 1 март, 2024

Ознака : феномен

ЛајфстајлСекојдневие

(ВИДЕО) Крик на Флогст: Чуден трик за ослободување од стресот во Шведска

М.Р.
Во некои делови на Шведска, вообичаено е студентите, но и другите граѓани да го отворат прозорецот доцна навечер и да почнат да врескаат без некој...
Секојдневие

Жена феномен – Родена да ги забавува луѓето и можеби нема да победи во шоуто, но ќе биде инспирација за многумина (ВИДЕО)

Еспресо
Џозефина Монастерио е родена во Венецуела пред 73 години, а кога ќе ја погледнете не би и дале ниту 55 години. И не само тоа,...