1.8 C
Скопје
03:45 - 21 февруари, 2024

Ознака : Делфи

ЛајфстајлСекојдневие

(ВИДЕО) Крик на Флогст: Чуден трик за ослободување од стресот во Шведска

М.Р.
Во некои делови на Шведска, вообичаено е студентите, но и другите граѓани да го отворат прозорецот доцна навечер и да почнат да врескаат без некој...