Ознака : сергеј

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Сергеј Четковиќ покажа што прави во домот – Неговата порака ќе допре до многумина (ВИДЕО)

Еспресо
Пејачот со видео од својата кујна ги воодушеви фановите, но испрати и многу важна порака… Уште еден пејач кој апелира сите да не излегуваат од...
Лајфстајл Сцена

Сергеј Варошлија со емотивна порака му го честиташе роденденот на Боки 13 (ФОТО)

Igor
На својот Фејсбук профил познатиот ТВ Водител Сергеј Варошлија му посвети емотивна порака за роденден на познатиот Бојан Јовановски – Боки 13, првообвинетиот во случајот...