-1.2 C
Скопје
07:36 - 30 март, 2023

Ознака : јовановски

Ви Препорачуваме Еспресо Интервју Интима Лајфстајл Секојдневие Слајдер

Рождественскиот пост почна, разговараме со отец Даниел: Постот ни е потребен за да бидеме словесни суштества

За православните христијански верници започна Рождественскиот пост, кој ќе трае 40 дена, односно до Божиќ, денот на раѓањето на Исус Христос. Црковното правило, предвидува Рождественскиот...
Лајфстајл Сцена

Сергеј Варошлија со емотивна порака му го честиташе роденденот на Боки 13 (ФОТО)

Igor
На својот Фејсбук профил познатиот ТВ Водител Сергеј Варошлија му посвети емотивна порака за роденден на познатиот Бојан Јовановски – Боки 13, првообвинетиот во случајот...