39.8 C
Скопје
17:03 - 19 јули, 2024

Ознака : 13

ЛајфстајлСцена

Сергеј Варошлија со емотивна порака му го честиташе роденденот на Боки 13 (ФОТО)

Igor
На својот Фејсбук профил познатиот ТВ Водител Сергеј Варошлија му посвети емотивна порака за роденден на познатиот Бојан Јовановски – Боки 13, првообвинетиот во случајот...