20.8 C
Скопје
07:11 - 13 јуни, 2024

Ознака : четковиќ

БалканВи ПрепорачувамеСцена

Сергеј Четковиќ покажа што прави во домот – Неговата порака ќе допре до многумина (ВИДЕО)

Еспресо
Пејачот со видео од својата кујна ги воодушеви фановите, но испрати и многу важна порака… Уште еден пејач кој апелира сите да не излегуваат од...