2.8 C
Скопје
04:46 - 19 април, 2024

Ознака : инстаграм

Uncategorized

Од нејзиниот мини фустан ќе добиете главоболка – Маја Шупут ги распамети фановите (ФОТО)

Слободен печат
Маја Шупут не престанува да воодушевува со своите екстравагантни модни комбинации во кои привлекува внимание каде и да се појави. Популарната пејачка на Инстаграм објави...
Uncategorized

Како од бајките за возрасни: Карлеуша и четири Дедо Мразовци (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Јелена Карлеуша за Нова година ќе настапи во еден белградски хотел. По тој повод таа се огласи на својот Инстаграм профил преку уникатно видео, а...
Uncategorized

Деми Роуз се соблече, а од сликите ќе занемите (ФОТО)

Слободен печат
Британката Деми Роуз е една од најпопуларните жени на Инстаграм, а нејзините жешки фотки секојдневно ги гледаат милиони луѓе. Деми со задоволство ги покажува своите...
Uncategorized

„Летачки ангел“: Беквалац висеше на 10 метри височина, а поради нејзината реакција се насмеаа сите! (ВИДЕО)

Слободен печат
Наташа Беквалац се подготвува за солистичкиот концерт кој ќе го одржи во фебруари, а подготовките подразбираат и проверка на сајлите на кои пејачката треба да „лета“...
Uncategorized

Дани успеала да го фати крадецот во својот стан, но погледнете што направил тој кога ја видел потполно гола… (ФОТО)

Слободен печат
Инстаграм моделот Дани Банкс минатата седмица имала многу непријатно искуство кога во својот стан во Џорџија го фатила крадецот на лице место. Но, покрај тоа...
Uncategorized

Погодете која е оваа наша пејачка? Кога таа пее и птиците на гранките молчат! (ФОТО)

Слободен печат
За неа велат дека е најталентираната млада пејачка која се појавила на македонската музичка сцена последните десетина години. Доказ за тоа се и многубројните домашни,...
Uncategorized

Џејсон Деруло „удри“ по жените зошто Инстаграм му ја избриша фотката на која го покажува „ѕверот“! (ФОТО)

Слободен печат
Откако Инстаграм му ја избриша фотографијата на која неговиот пенис беше исцртана во боксерките, Џејсон Деруло (30) удри по жените – поради дискриминација. Одлуката на...
Uncategorized

Владо Јаневски на Инстаграм следи само една колешка од македонската естрада – дознајте која е! (ФОТО)

Слободен печат
Популарниот пејач Владо Јаневски или како што публиката милува да го каже – чаирскиот романтичар по се изгледа не е голем зависник од социјални мрежи....
Uncategorized

„Инфлуенсерка да бидам…“: Андрија објави снимка како се бања и ги насмеа фановите (ВИДЕО)

Слободен печат
Познатиот српски актер Андрија Милошевиќ повторно ги изнасмеа своите фанови. Овој пат тој на својот профил на Инстаграм објави кратко видео на кое може да...
Uncategorized

Снашката на Лепа Брена провоцира на Инстаграм (ФОТО)

Слободен печат
Александра Пријовиќ, фолк пејачката, многу инвестира во својот изглед, а резултатите се видливи. Згодната пејачка своите фанови ги почасти со провокативна фотографија на социјалните мрежи,...