11.8 C
Скопје
01:15 - 15 април, 2024

Ознака : Џејсон Деруло

СветСлајдерСцена

Џејсон Деруло се обиде да ја удри девојка му по задник, но погледнете што се случи (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Познатиот американски пејач Џејсон Деруло честопати објавува снимки од својот приватен живот на Инстаграм. Овој пат, тој се обиде да ја удри по задник својата...
Uncategorized

Џејсон Деруло „удри“ по жените зошто Инстаграм му ја избриша фотката на која го покажува „ѕверот“! (ФОТО)

Слободен печат
Откако Инстаграм му ја избриша фотографијата на која неговиот пенис беше исцртана во боксерките, Џејсон Деруло (30) удри по жените – поради дискриминација. Одлуката на...