19.8 C
Скопје
22:04 - 14 јуни, 2024

Ознака : крадец

СветСлајдерСцена

Крадецот на кучињата на Лејди Гага доби четири години затворска казна

Еспресо
Судот во Калифорнија осуди еден од тројцата обвинети за кражба на кучињата на Лејди Гага на четири години затвор. Џејлин Кишаун Вајт (20) призна дека...
Uncategorized

Дани успеала да го фати крадецот во својот стан, но погледнете што направил тој кога ја видел потполно гола… (ФОТО)

Слободен печат
Инстаграм моделот Дани Банкс минатата седмица имала многу непријатно искуство кога во својот стан во Џорџија го фатила крадецот на лице место. Но, покрај тоа...