19.8 C
Скопје
21:47 - 14 јуни, 2024

Ознака : комплименти

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Џенифер Анистон не сака „дволични“ комплименти: „Ме возат со онаа (грда) фраза!“

Еспресо
Глумицата Џенифер Анистон им се „налути“ на фановите од кои доби бројни комплименти за нејзиниот изглед, откако таа позираше без шминка, покажувајќи ги дури и...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) „ОД ГЛАВА ДО ПЕТИ ВО ДИОР“: Аделина Тахири совршено стилизирана ужива во Банско со семејството

М.Р.
Инстаграм – профилот на Аделина Тахири е како модно списание. Пејачката за секоја прилика е совршено стилизирана. Од спортски и лежерни до елегантни и неодоливи...
АстроМала астро школаСлајдер

НАЈДОБРАТА ЗАВОДНИЧКА ВО ЗОДИЈАКОТ: Ќе ве освои со нејзината вита става и позитивна енергија, а потоа ќе ви приреди слатки маки!

М.Р.
Неа прва ќе ја забележите во друштво, таа ќе ве освои со нејзината вита става и позитивна енергија, а потоа ќе ви приредува слатки маки....
Uncategorized

Снашката на Лепа Брена провоцира на Инстаграм (ФОТО)

Слободен печат
Александра Пријовиќ, фолк пејачката, многу инвестира во својот изглед, а резултатите се видливи. Згодната пејачка своите фанови ги почасти со провокативна фотографија на социјалните мрежи,...