-5.2 C
Скопје
23:56 - 25 јануари, 2022

(ФОТО) НЕМА ДА БИДЕ РАПЕР КАКО ТАТКО МУ: Синот на Сања и Слаткар е надежен фудбалер

Поранешната водителка, манекенка и Мис на Македонија како и сопруга на  раперот Марко Маринковиќ – Слаткар, Сања Николиќ Маринковиќ сподели прекрасни фотографии и видео на својот инстаграм профил од попладне прошетка со синот.

Иако Сања многу ретко објавува фотографии и видеа од синот, овој пат не почести со неодолива објава на која малиот Моша кој ужива во паркот играјќи си со фудбалска топка.

Фото: Принтскрин / Instagram

Со објавата Сања постави и прашање до фудбалските клубови во нашата земја.

Некој ФК заинтересиран? – стои во описот на објвата на која малиот Моша одлично ја води играта.

Фото: Принтскрин / Instagram

Синот на Сања и  Слаткар, пред 6 месеци го прослави првиот роденден.

(ФОТО) КАКОВ ТАТКО, ТАКОВ СИН: Сања Николиќ сподели прекрасни фотографии од Слаткар и малиот Моша

Слични објави

(ФОТО) ТОНИ ЦЕТИНСКИ: Среќен роденден Тоше! Ти и Аки повторно запејте ја „Есен во мене“

Милена Ри

ЕЛТОН ЏОН ПОЗИТИВЕН НА КОРОНАВИРУСОТ: Долгоочекуваните концерти се откажани!

М.Р.

СОВЕТИ И ПРИДОБИВКИ НА СЕКС ЗА ВРЕМЕ НА МЕНСТРУАЦИЈА: Табу или задоволство?

Еспресо

(ФОТО) ИЛИНА АРСОВА СЕ ПРОСТИ ОД МАЕСТРО ЏАМБАЗОВ: Ние вака ќе си се памтиме, насмеани и ведри…

М.Р.

(ФОТО) ЛИЛА ОТКРИ СО КОЈ ГО ДЕЛИ КРЕВЕТОТ: Вистински убавец со зелени очи!

М.Р.

РАЗГОВОР СО МАРИЈА ПИЈАНМАНОВ, НАШИНКА ВО ПАРИЗ: Се будам со вкусна паштета од патка, мојот живот наликува на изложба во музеј, сопругот ми го подари Париз!

Ј.К.Д
Се вчитува....