9.8 C
Скопје
16 октомври, 2021

(ФОТО) КАКОВ ТАТКО, ТАКОВ СИН: Сања Николиќ сподели прекрасни фотографии од Слаткар и малиот Моша

Синот на Сања Николиќ и Марко Маринковиќ – Слаткар, пред 6 месеци го прослави првиот роденден.

Фото: Принтскрин/Instagram

Поранешната манекенка на својот инстаграм – профил сподели неодоливи фотографии од својот сопруг и малиот Моша. Иако парот многу ретко објавува фотографии од синот, овој пат малиот Моша кој веќе и проодел „некаде брзаше“ заедно со својот татко.

Фото: Принтскрин/Instagram
Фото: Принтскрин/Instagram

Момците беа слично облечени, а тоа го потврди и Сања.

Каков татко, таков син, стои во описот на фотографиите кои мама Николиќ – Маринковиќ ги сподели со своите бројни фанови.

Слични објави

ДАЛИ СТЕ ВИЕ МЕЃУ НИВ?: Ова се најљубоморните и најпосесивните хороскопски знаци

Еспресо

(РЕЦЕПТ) ГОТВИМЕ СО ТЕА: Како да направите совршени ражничи овој викенд

jasmina.kantardzieva

(ФОТО) ЦВЕТЕН РАЈ НА 1.100 МЕТРИ НАДМОРСКА ВИСИНА: Искусна фризерка, „исфризирани“ цвеќиња!

Ј.К.Д

(ВИДЕО) 14 ГОДИНИ ТАГА ПО ТОШЕ: А кој може тебе да те заборави?

М.Т

СЛАВЧО ПОПОСКИ ПРЕЦИЗИРА: До колку степени ќе се згрееме и кога?

Ј.К.Д

ПЕТАР ГРАШО КОНЕЧНО СЕ ОГЛАСИ ЗА НОВАТА ВРСКА: Има уште многу нешта што не ги знаете!

Ј.К.Д
Се вчитува....