11.8 C
Скопје
22:51 - 23 април, 2024

Ознака : заводлива

СветСлајдерСцена

Северина објави заводлива фотографија на Инстаграм, некои мислат дека со тоа најавува нешто ново (ФОТО)

Еспресо
Северина на Инстаграм објави провокативна и секси фотографија и го цитираше хитот на „Eurythmics“, популарната песна „Sweet Dreams“. “Sweet dreams are made of this Who...