МАРИЈА ШЕРИФОВИЌ го напушта ГРАНД поради БЕБЕ: Ќе станам МАЈКА и ќе го чувам детето САМА!

Директорот на „ГРАНД“ Саша Поповиќ постојано истакнува дека „Ѕвездите на Гранд“ се најгледани поради „тимот кој победува“, мислејќи притоа на членовите на жирито кое е собрано со цел да ги оценува кандидатите кои и се претставуваат на публиката.

За заминувањето на Марија Шерифовиќ од овој „златен тим“ се шушка меѓу секои две сезони откако учествува, а овој пат и таа сама ги подгреа овие гласини бидејќи веќе во неколку интервјуа истакна дека сериозно ја разгледува можноста повеќе да не биде дел од жирито бидејќи е „сита од се“.

Во последниот „Гранд специјал“, Марија, сепак, даде нова причина за своето заминување по моментално актуелната сезона.

„Кога ќе ги напуштам „Ѕвездите на Гранд“ тогаш ќе станам мајка. Сакам сериозно да се посветам на тоа, а не детето да ми го чуваат баби и дедовци“, изјави Шерифовиќ.

Саша на тоа и одговори дека сепак ќе мора да почека „уште неколку години“ бидејќи тој нема да ја пушти да си замине.

Слични објави

„Мењам козу“: Најдоброто од „Еден на Еден“ овој викенд! (ВИДЕО)

Еспресо

Ова се одговорите на 8 интимни прашања кои ви е страв да ги поставите!

Еспресо

Вратете ја енергијата со новите Фини – Мини супи и освојте iPhone11

Igor

На тетоважи и операции потрошила 120.000 долари, а сега ѝ се заканува затвор

Еспресо

Афера се откри пред камерите: Поранешната жена на Чарли Шин го изневери сопругот со колешка!

Еспресо

ВИСТИНАТА ЗА ТОМ ХЕНКС: Поради жена станал православен, а со ОВАА болест се бори цел живот

Igor

Остави Коментар

9 − 4 =

Слични објави

СЕКОГАШ СО ПОГРЕШЕН: Дамите со овие 4 хороскопски знаци се магнет за лоши момци

Igor

Пејачката Милица Тодоровиќ откри дека имала секс со Петар пред да дојдат во емисија (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Здравјето на Аријана Гранде е полошо од што се мислеше

Igor

Шакира не губи време во изолација: Пејачката заврши курс на филозофија на познатиот Пен универзитет (ФОТО)

Еспресо

Брзо и едноставно – Еве како да го поправите сексуалниот живот!

Igor

ЧУДЕСНИТЕ НАНЕ И МЕНТА: Топ 3 причини зошто да ги користите

Igor