Ознака : изненадувачка

Свет Слајдер Сцена

Кралското семејство со изненадувачка реакција откако Меган јавно откри дека го загубила бебето

Еспресо
Меган Маркл за Њујорк Тајмс откри дека доживеала спонтан абортус откако таа и принцот Хари се преселиле во САД. Војвотката од Сасекс изјави дека го...