Бред Пит одговори на прашањето дали Џенифер Анистон ќе му биде партнерка за Оскарите! (ВИДЕО)

Откако после наградите SAG за прв пат беа фотографирани заедно после 15 години, Бред Пит и Џенифер Анистон ја размрдаа имагинацијата на милиони фанови кои сакаат повторно да ги видат заедно.

На меѓународниот филмски фестивал во Санта Барбара вчера вечер новинарите го прашале Бред Пит дали планира да ја земе Џенифер Анистон како партнерка за доделувањето на Оскарите следниот месец, а за неговата реакција не престанува да се збори.

56-годишниот актер шармантно се насмеал пред да одговори дека нема партнерка за Оскарите и се тргнал од новинарите.

Навивањето за поранешниот брачен пар стана погласно после нивната средба во бекстејџот на доделувањето на SAG наградите во Лос Анџелес. „Не знам, благословено сум наивен и ќе останам таков“, изјавил Бред Пит во Санта Барбара за Entertainment Tonight тврдејќи дека не ги чита насловите. Подоцна додал дека Џенифер му е добра пријателка.

„Хистерично е, но за што друго да се разговара“, се обратила Џен за истата тема.

Анистон и Пит беа во брак од 2000 до 2005 година, отприлика до времето кога тој глумеше со Анџелина Џоли во филмот „Mr. & Mrs. Smith“.

Иако постојано инсистирал на тоа дека неговото раздвојување од Анистон нема никаква врска со Анџелина, Бред и таа на крај станаа пар и родители на 6 деца. После повеќегодишната врска се земале во 2014 година, пред разводот кој го започнаа уште во 2016 година, а финализираа дури лани.

Анистон во меѓувреме се венчаше со Џастин Терокс во 2015 година, но нивниот брак заврши 2 години подоцна.

View this post on Instagram

Reunited. @jenniferaniston

A post shared by Brad Pitt (@bradpittofflcial) on

Слични објави

Естер се разголе покрај базен: Во минијатурно бикини ги покажа градите и задникот (ФОТО)

Васко Спасоски

Синди Крафорд ја чуваше ќерката од лоши момци, а сега таа е во врска со еден од „најлошите“ (ФОТО)

Igor

ПЕТ РАБОТИ кои не сте ги знаеле за Елена Стефановска: „Имам момче, меѓутоа умешно го кријам од јавноста“ (ФОТО)

Igor

НА ХАРИ ЌЕ МУ СЕ СЛОШИ: Бившиот дечко на Меган е толку сладок што го нарекуваат ШЕЌЕР (ФОТО)

Igor

Ана Николиќ со новото момче фатена во Скопје! Раста полудел кога дознал! (ФОТО)

Igor

Домашен путер

Слободен печат

Остави Коментар

7 + десет =

Слични објави

Испливаа детали од врската на Јелена Розга и 12 години помладиот белграѓанец

Igor

Брук Шилдс во минијатурно бикини ги потсети фановите на култниот филм: Уште една плава лагуна

Слободен печат

Јелена Карлеуша и Ника заедно слабеат: Ја осудија пејачката зошто ја ставила Ника на диета (ФОТО)

Igor

Единствениот моден стил на АНА БРНАБИЌ: Дали сте го забележиле овој детаљ?

Igor

Се бањаа голи во кадата и добија неочекувано друштво (ВИДЕО)

Igor

„ВОГ“ ПРЕСУДИ: Ова е најпопуларниот летен фустан за 2019

Igor