23.8 C
Скопје
14:26 - 30 мај, 2024

Ознака : лоу

Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Тој си дозволи да ја изгуби косата, па тој ли ќе биде крал на Англија?

Igor
Во разговор со странските медиуми актерот Роб Лоу јавно го исмеа принцот Вилијам поради неговото губење на косата. Роб Лоу нагласи дека тој никојпат не...