26.8 C
Скопје
09:51 - 13 јуни, 2024

Ознака : чувствувате

Лајфстајл

Сакате сексуален однос на првиот состанок? Ви нудиме три совети!

Еспресо
Речиси сите девојки се прашуваат дали треба да имаат секс на првиот состанок. „Дали е во ред да го направам ова? Што ако веднаш потоа...
Лајфстајл

Треба ли да чувствувате вина доколку сакате да имате секс на првиот состанок?

Igor
Речиси сите девојки се прашуваат дали треба да имаат секс на првиот состанок. „Дали е во ред да го направам ова? Што ако веднаш потоа...