25.8 C
Скопје
09:45 - 24 јуни, 2024

Ознака : чувствате

Лајфстајл

Треба ли да чувствувате вина доколку сакате да имате секс на првиот состанок?

Igor
Речиси сите девојки се прашуваат дали треба да имаат секс на првиот состанок. „Дали е во ред да го направам ова? Што ако веднаш потоа...