36.8 C
Скопје
16:53 - 18 јуни, 2024

Ознака : договорила

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Поп дивата договорила состанок со принцот Вилијам, но тој никогаш не се појавил

Еспресо
Пред повеќе од 20 години во јавноста кружеа гласини дека британскиот принц Вилијам и пејачката Бритни Спирс се во врска, но иако сето тоа остана...