16.8 C
Скопје
23:49 - 19 мај, 2024

Ознака : тетоважата

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Рита Ора ја покажа секси тетоважата на интимното место (ФОТО)

Еспресо
Популарната пејачка Рита Ора (29), Новата Година ја дочека на јахта, а притоа на социјалните мрежи секојдневно објавуваше фотографии од бикини со кои буквално ги...