21.8 C
Скопје
00:48 - 18 јуни, 2024

Ознака : доживотен

Секојдневие

Доживотен тренд: Ова парче облека секогаш е во тренд, а пристапно е за секого (ФОТО)

Igor
Ова парче облека можете да го носите и во дневни и во вечерни варијанти… Доколку ги прашате врвните модни познавачи кое парче облека никогаш нема...