Лидија Вукиќевиќ топлес го запали интернетот: Актерката покажа како ужива во Македонија! (ФОТО)

Српската актерка Лидија Вуќичевиќ моментално е во посета на нашата земја, а престојува во хотел, од каде таа одлучи да им покаже да своите следбеници и обожаватели како ужива кај нас.

Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија на која се гледа како топлес лежи во кревет.

– Добро утро, напиша кратко актерката покрај фотографијата, која особено им се допадна на машките следбеници.

Многумина се запрашаа кој ја фотографирал во вака жешко издание, но таа не одговори.

View this post on Instagram

Dobro jutro☕️😉 Vila Park hotel

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on

Уште неколку фотки од нејзината посета на Македонија…

View this post on Instagram

😘😘😘😘🤗🤗🤗🙌🙌🙌🙌

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on

Слични објави

Излегува книгата која РОБЕРТ ДЕ НИРО НЕ САКА ДА ЈА ПРОЧИТА – Не знаев дека татко ми е хомосексуалец, мајка ми ми кажа!

Igor

Италијанската новинарка позитивна на коронавирус: Заразена сум, но асимптоматична, затоа внимавајте!

Еспресо

Фрапантна трансформација на актерот кој загуби 80 килограми и сега изгледа неверојатно! (ФОТО)

Еспресо

Ријана за првпат со дураг на насловна на Вог: Единствената работа која навистина може да го подигне детето е љубовта

Еспресо

ЕМОТИВНИ СОНУВАЧИ: Припадниците на овој хороскопски знак имаат најсилна интуиција

Igor

ПЕЈАЧКАТА ШОКИРА: Спијам со мајка ми, се дружам со принцот Хари…

Igor

Остави Коментар

тринаесет − пет =

Слични објави

Синди Крафорд ја чуваше ќерката од лоши момци, а сега таа е во врска со еден од „најлошите“ (ФОТО)

Igor

Нов гаф во кралското семејство: Официјалната интернет страница се претвори во страница за возрасни (ФОТО)

Еспресо

Интегрални варени гевречиња (РЕЦЕПТ)

Igor

Едноставна како Џесика Алба или бохо стил како Кирстен Данс? Што ќе одберете од црвениот тепих во Лос Анџелес? (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Ана Николиќ во секси боди и провокативна поза го крева притисокот на своите машки обожаватели! (ФОТО)

Еспресо

30 трикови кои на секоја жена ќе и го променат животот (ВИДЕО)

Igor