Сандра Африка со жешки фотки од јахта го запали интернетот (ФОТО)

Сега таа се реши да ги израдува машките, па објави фотки во костим за капење и го покажа своето заводливо тело.

Африка позираше на јахта во еднонеделен костим за капење, додека нејзините витки нозе беа во прв план.

На пејачката друштво на јахтата и правеше нејзиното куче од кое речиси никогаш не се одделува.

View this post on Instagram

🌞🐶👩🥰Afri

A post shared by Sandra Afrika Private (@sandra_afrika88) on

Слични објави

На Ким Кардашијан и пораснал шести прст на ногата! (ФОТО)

Igor

За љубителите на виното: Апликација за светски искуства и сортни вкусови

Еспресо

Еве поради што немате тен каков што посакувате

Igor

Се откажаа од шоубизнисот, а заработуваа стотици илјади долари: Погледнете со што се занимава менаџерката на Тоше Проески (ФОТО)

Igor

Познати актерки кои се остварија како мајки после 40-та година!

Еспресо

Ни зимата не ја спречи да се разголи: Карлеуша ја дочека Новата година полугола (ФОТО)

Слободен Печат

Остави Коментар

3 × оне =

Слични објави

СТРИПТИЗ И ЧУДНИ КОМБИНАЦИИ: Лејди Гага и Хари Стајлс главни на Мет галата 2019 (ВИДЕО)

Igor

Пол Макартни повика на борба против расизмот: Кога „Битлси“ дознале пред кого ќе свират, одбиле да настапат

Еспресо

Том Круз „заробен“ во Италија: Не излегува од хотелот поради коронавирус!

Еспресо

Погледнете! Позирале гушнати, а фотката стана хит поради деталот зад нив

Еспресо

ХИТ ВИДЕО: Тијана го бања синот, а во еден момент неочекувано се појавува Тамара на врата (ВИДЕО)

Igor

Ни­ко­гаш не ко­рис­те­те коз­ме­ти­ка со по­ми­нат рок

Igor