22.8 C
Скопје
08:08 - 24 јуни, 2024

Ознака : јасно

Секојдневие

Селфи по породување кое стана хит, ќе ви стане јасно кога ќе ја видите целата слика (ФОТО)

Еспресо
Селфито од салата за породување стана хит на интернет поради партнерот на жената кој наводно паднал во несвест во текот на нејзиното породување со царски...
ЛајфстајлСцена

Овие фустани станаа тотален хит, а сите јасно гледаат дека овие ѕвезди во нив не носат гаќички (ФОТО)

Igor
Го нарекуваат „sideflank“, а странските медиуми пишуваат дека се уште попредизвикателни од „sideboob“. Станува збор за крој на фустани кои од страната имаат шлиц до...
Лајфстајл

Знаци кои ЈАСНО покажуваат дека ТОЈ никогаш НЕМА ДА ВЕ ПОБАРА ЗА ЖЕНА!

Igor
Некои мажи имаат проблем со сериозното врзување, поради што ретко се женат за своите партнерки. Ви претставуваме кои знаци откриваат дека мажот нема брак на...
Лајфстајл

Знаци кои јасно покажуваат дека вашиот партнер е себичен во сексот

Igor
Себичните луѓе неретко се себични и во сексот. Ако имате таков партнер, тогаш збогувајте се со оргазмите. Не се сите луѓе добри во креветот. Некои...