Tag : автобус

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Погледнете како изгледа денес српската водителка на која автобус и ја откина раката (ФОТО)

Еспресо
Една година по стравичната сообраќајна несреќа во која автобус и ја откина раката, на српската водителка Деа Ѓурѓевиќ ѝ се случува нешто прекрасно. Русокосата водителка...
Uncategorized

Возачот мислел дека е сам во автобусот и си направил „концерт“ (ВИДЕО)

Слободен Печат
Снимката од возач на автобус во Норвешка кој мисли дека е сам во возилото, стана вистински хит на интернет. Возачот на автобус во околината на...
Лајфстајл Сцена

Деа Ѓурѓевиќ гордо ги покажа своите лузни – Многу луѓе во светот гордо ги носат, зошто не и јас?

Igor
Деа Ѓурѓевиќ пет месеци откако доживеа страотна сообраќајна несреќа кога на неа налета автобус и и ја откина раката ги покажа и своите лузни. Имено,...
Лајфстајл Сцена

Се мажи српската водителка Деа Ѓурѓевиќ!

Igor
После ужасната несреќа следуваат убави денови… Српската водителка Деа Ѓурѓевиќ, на која пред неколку месеци автобус и ја откина раката, со години е во складна...
Лајфстајл Сцена

КАКО СЕКОЈ ОБИЧЕН ЧОВЕК: Лепа Брена во опуштено возење со градски превоз (ФОТО)

Igor
Пејачката многумина воодушеви со својата приземјеност. Популарната пејачка Лепа Брена отпатува во Мадрид, главниот град на Шпанија, а многумина одушеви со начинот на кој таму...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian