13.8 C
Скопје
21:21 - 27 февруари, 2024

Ознака : гордо

ЛајфстајлСцена

Бремената Ешли Грем гордо ги покажа стриите и несовршеностите на женското тело (ФОТО)

Igor
Ешли Грем во средата на Инстаграм откри дека е бремена, а вчера сподели голи селфи фотографии. Ешли Грем е биг-сајз модел и таа никогаш не...
ЛајфстајлСцена

Александра Амброзио на одмор со дечкото гордо го покажува своето совршено тело (ФОТО)

Igor
Поранешниот ангел на Викторија Сикрет Алесандра Амброзио се уште плени со својот совршен изглед и покрај фактот дека е на прагот на четириесетата и дека...
ЛајфстајлСцена

Деа Ѓурѓевиќ гордо ги покажа своите лузни – Многу луѓе во светот гордо ги носат, зошто не и јас?

Igor
Деа Ѓурѓевиќ пет месеци откако доживеа страотна сообраќајна несреќа кога на неа налета автобус и и ја откина раката ги покажа и своите лузни. Имено,...
ЛајфстајлСцена

ЕВА ХЕРЦИГОВА (46) гордо ги покажа ГОЛИТЕ ГРАДИ: Вака изгледа жена задоволна од својот изглед (ФОТО)

Igor
Изгледа дека Кан кај славните, буди некое специјално расположение… Супермоделот Ева Херцигова (46) се појави на свечената вечера по повод филмскиот фестивал во Кан и...