ЕВА ХЕРЦИГОВА (46) гордо ги покажа ГОЛИТЕ ГРАДИ: Вака изгледа жена задоволна од својот изглед (ФОТО)

Изгледа дека Кан кај славните, буди некое специјално расположение…

Супермоделот Ева Херцигова (46) се појави на свечената вечера по повод филмскиот фестивал во Кан и сите очи будно го следеа секој нејзин чекор. А како и да не бидат кога згодната Ева дома го оставила градникот и со голи гради зачекори на црвениот тепих.

Манекенката на себе имала проѕирен, црн топ, со долги ракави под кој јасно се наѕираа нејзините голи гради. Широката црна сукња од тул се интересни детали, спуштена до подот, а манекенката облече и црни сандали со сребрени ременчиња.

profimedia

Нејзината шминка беше ефектна, со црн ајлајнер на очите, додека фризурата и беше едноставна, и нејзиното лице јасно се гледаше.

Оваа четириесети шестгодишна манекенка зае како да ги привлече погледите и целото внимание каде и да се појави. Тоа беше така и овој пат.

Слични објави

Топ 10 песни од Били Ајлиш кои секој вистински обожавател мора да ги слушне! (ВИДЕО)

Еспресо

Одличен избор: Синди Крафорд и ќерка ѝ Каја во преубави модни комбинации (ФОТО)

Igor

Четврта среќа: Денис Квејд се ожени за 39 години помлада студентка

Еспресо

Карлеуша им ОДГОВОРИ НА ХЕЈТЕРИТЕ кои ја нападнаа поради костимот и ги испровоцира со НОВИ СЕКСИ ФОТКИ (ФОТО)

Igor

ВИКЕНД ХОРОСКОП: Авантури, сензуалност, секс за една вечер, што ве очекува вас?

Igor

Одржувањето лична хигиена низ вековите: Старите Грци се туширале со црева, на римските аристократи робовите им ги миеле забите

Еспресо

Остави Коментар

7 + 2 =

Слични објави

НЕ ЗНААТ ШТО СО ПАРИТЕ: Нема да верувате колку пари дал Николас Кејџ за неговиот миленик ОКТОПОД (ФОТО)

Igor

Славниот пар донираше милион долари во борбата против коронавирусот! (ФОТО)

Еспресо

Хороскопски знаци на кои никогаш ништо не им одговара, ништо не им чини, секогаш наоѓаат маани…

Igor

Емина Јаховиќ конечно откри како го поднела разводот со Мустафа: Сè уште не го надминав неуспехот во бракот!

Еспресо

Импресиите од прославата на Врањеш не стивнуваат: За Цеца најскапиот апартман! (ФОТО)

Igor

Никол Кидман и Кит Урбан споделуваат нежности кај стигнат (ФОТО)

Igor