2.8 C
Скопје
03:48 - 19 април, 2024

Ознака : женското

ЛајфстајлСцена

Бремената Ешли Грем гордо ги покажа стриите и несовршеностите на женското тело (ФОТО)

Igor
Ешли Грем во средата на Инстаграм откри дека е бремена, а вчера сподели голи селфи фотографии. Ешли Грем е биг-сајз модел и таа никогаш не...