14:28 - 19 април, 2024

Ознака : Ерусалим

Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

Напад на автобус во Ерусалим, најмалку 7 повредени од кои трудница се бори за живот на бебето; уапсен наводниот бомбаш

Еспресо
Во нападот сериозно е повредена и трудница, подложени на итно породување. Седум лица се повредени, меѓу кои две потешко, во вооружен напад на автобус во...
Uncategorized

Синот на Балашевиќ се жени! Шест месеци чекав благослов во Израел! (ФОТО)

Слободен печат
Младиот продуцент Алекса Балашевиќ, синот на Ѓорѓе Балашевиќ ја запроси својата девојка Николина во Израел, за што долго чекал дозвола. За нивниот приватен живот ретко...