6.8 C
Скопје
01:52 - 21 април, 2024

Ознака : венчавка

Uncategorized

Фотографиите од венчавката на славниот пар тргнати од интернет: На тоа место се случувале ужаси! (ФОТО)

Слободен печат
Блејк Лајвил (32) и Рајан Рејнолдс (43) се венчаа во 2012 година во Јужна Каролина на „Boone Hall“ плантажата на која е снимен познатиот филм...
Uncategorized

Синот на Балашевиќ се жени! Шест месеци чекав благослов во Израел! (ФОТО)

Слободен печат
Младиот продуцент Алекса Балашевиќ, синот на Ѓорѓе Балашевиќ ја запроси својата девојка Николина во Израел, за што долго чекал дозвола. За нивниот приватен живот ретко...
Uncategorized

Се мажи актерката Ема Стоун! (ФОТО)

Слободен Печат
Нејзиното момче Дејв Меккари ја објави среќната вест на својот инстаграм-профил каде што сподели слика од нив двајца, на која Ема Стоун го носи уникатниот...