3.8 C
Скопје
04:56 - 21 април, 2024

Се мажи актерката Ема Стоун! (ФОТО)

Нејзиното момче Дејв Меккари ја објави среќната вест на својот инстаграм-профил каде што сподели слика од нив двајца, на која Ема Стоун го носи уникатниот прстен.

View this post on Instagram

?

A post shared by @ davemccary on

Дејв е писател и директор на еден од сегментите на „Saturday Night Live“. Тој под својата објава прокоментирал само срце.

Тие се запознаа кога Ема гостуваше на „SNL“ во 2016 година, но Стоун и Меккари прв пат биле забележани заедно во ноември 2017 година. Тие исто така направија едно од ретките свои појавувања, на SAG Awards 2019 година.

View this post on Instagram

Hey I know that I was thinking

A post shared by Emma Stone (@_emmastoneofficial_) on

Преку летото Стоун раскажала за списанието Elle дека сака да се омажи и основа семејство.

Оскаровката објаснила „Мојата перспектива за деца се смени со текот на годините, како што созревав. Никогаш не сум чувала деца или нешто слично на тоа. Како тинејџерка бев во стилот на: Никогаш нема да се омажам и никогаш нема да имам деца! А потоа станав повозрасна, пораснав и си помислив: Јас навистина сакам да се омажам, јас навистина сакам да имам деца.“

Слични објави

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо

(Фото) Јована Јеремиќ позираше во вежбална: Водителката ја покажа долната облека

Еспресо

„Жал ми е за секој развод, некогаш е неизбежен“: Мелина експресно раскрсти со Харис Џиновиќ

Еспресо

Тронот на Монако може да го преземе сестрата на принцот Алберт: Неговиот татко се сомневаше во него! 

еспресо

Шокантни детали за Шарлин и Алберт од Монако: Таа троши како луда, а тој ги плаќа и љубовниците

еспресо

Јована Јеремиќ „удри“ по колешката Јована Јоксимовиќ: „Ги малтретира вработените, нека ја покаже дипломата!“

еспресо
Се вчитува....