10.8 C
Скопје
20:20 - 28 февруари, 2024

Ознака : дејв меккари

Uncategorized

Се мажи актерката Ема Стоун! (ФОТО)

Слободен Печат
Нејзиното момче Дејв Меккари ја објави среќната вест на својот инстаграм-профил каде што сподели слика од нив двајца, на која Ема Стоун го носи уникатниот...