17.8 C
Скопје
02:23 - 26 мај, 2024

Ознака : Алекса Балашевиќ

Uncategorized

Синот на Балашевиќ се жени! Шест месеци чекав благослов во Израел! (ФОТО)

Слободен печат
Младиот продуцент Алекса Балашевиќ, синот на Ѓорѓе Балашевиќ ја запроси својата девојка Николина во Израел, за што долго чекал дозвола. За нивниот приватен живот ретко...