20.8 C
Скопје
20:52 - 15 април, 2024

Ознака : Стефан Лазаров

ЛајфстајлСцена

Водителот Стефан Лазаров од „Ексклузив“ направи трансфер во друга телевизија – дознајте каде (ВИДЕО)

Igor
Младиот водител Стефан Лазаров кого јавноста го запозна како еден од домаќините на естрадниот магазин „Ексклузив“ на „1ТВ“, наскоро ќе имате прилика да го гледате...