-1.2 C
Скопје
07:41 - 30 март, 2023

Ознака : ништо лично

Еспресо Интервју Слајдер

(ВИДЕО) Местото каде што ѕвездите „отвораат душа“: Панчо – ДНК во „Ништо лично“

Антонио Димитриевски
За оние најблиските кои најдобро го познаваат само обично момче со име и презиме Владимир Блажев. За оние помладите вљубеници во ноќниот живот, лудите журки,...
Еспресо Интервју Слајдер

(ВИДЕО) Местото каде ѕвездите „отвораат душа“: Миа Костова во „Ништо лично“

Антонио Димитриевски
Несудена балерина која тоа никогаш не станала иако за оваа уметничка дејност има стручна наобраозба и диплома. Затоа пак, уште како многу млада влегува во...
Ви Препорачуваме Еспресо Интервју Слајдер

(ВИДЕО) Местото каде ѕвездите „отвораат душа“: Кристина Димитриевска во „Ништо лично“

Антонио Димитриевски
Мисица, манекенка, модел, однеодамна и пејачка… Бивша сопруга на пејачот со „Х-фактор“, која по разводот од него со ХХL чекори тргна по патот до успехот...
Ви Препорачуваме Еспресо Интервју Слајдер Сцена

(ВИДЕО) Место каде што ѕвездите „отвораат душа“: „Ништо лично“ со Антонио Димитриевски

Антонио Димитриевски
Некогаш млад, надежен фудбалер кој кариерата ја завршил пред и да ја почне заради тешка повреда, а потоа модел и ТВ водител и сега пејач...
Ви Препорачуваме Наши Фаци Слајдер Сцена

(ВИДЕО) Наскоро: НИШТО ЛИЧНО со Антонио Димитриевски

ЕСПРЕСО
Македонските  убавици се почесто отвораат профили на апликацијата „Онли Фенс“, нудејќи ги сопствените експлцитни содржини со помали или поголеми попусти. На оваа тема, меѓудругото, коментираат...