16.8 C
Скопје
22:28 - 29 мај, 2024

Ознака : антонио димитриевски

ЕспресоИнтервјуСлајдер

(ВИДЕО) Местото каде ѕвездите „отвораат душа“: Миа Костова во „Ништо лично“

Антонио Димитриевски
Несудена балерина која тоа никогаш не станала иако за оваа уметничка дејност има стручна наобраозба и диплома. Затоа пак, уште како многу млада влегува во...
Ви ПрепорачувамеЕспресоИнтервјуСлајдер

(ВИДЕО) Местото каде ѕвездите „отвораат душа“: Кристина Димитриевска во „Ништо лично“

Антонио Димитриевски
Мисица, манекенка, модел, однеодамна и пејачка… Бивша сопруга на пејачот со „Х-фактор“, која по разводот од него со ХХL чекори тргна по патот до успехот...
Ви ПрепорачувамеЕспресоИнтервјуСлајдерСцена

(ВИДЕО) Место каде што ѕвездите „отвораат душа“: „Ништо лично“ со Антонио Димитриевски

Антонио Димитриевски
Некогаш млад, надежен фудбалер кој кариерата ја завршил пред и да ја почне заради тешка повреда, а потоа модел и ТВ водител и сега пејач...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) Наскоро: НИШТО ЛИЧНО со Антонио Димитриевски

ЕСПРЕСО
Македонските  убавици се почесто отвораат профили на апликацијата „Онли Фенс“, нудејќи ги сопствените експлцитни содржини со помали или поголеми попусти. На оваа тема, меѓудругото, коментираат...
Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатНаши ФациСлајдерСцена

АНТОНИО ДИМИТРИЕВСКИ ВО ОДБРАНА НА „ТОМА“ И ВРЕМЕТО СО ДУША: На оние кои го живееле тоа време им течат солзи, а на „новокомпонираниве“ им „тече низ ногавици“…

Еспресо
По прикажувањето на филмот „Тома“ на социјалните мрежи се појавија различни мислења – кому се допаднал, а кому не… Се огласи и музичкиот новинар, музичар...
Ви препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатНаши ФациСлајдерСцена

АНТОНИО ДИМИТРИЕВСКИ: Антиталенти доминираат во сите сфери, не само на естрадата! 

Јасмина Кантарџиева Димков
За тоа што се случува на македонската музичка сцена и зошто не мрднуваме од мртва точка, односно одиме во рикверц, разговараме со музичкиот новинар, музичар...