14.8 C
Скопје
22:54 - 29 мај, 2024

Ознака : панчо днк

Ви ПрепорачувамеЕспресоИнтервјуНаши ФациСлајдерСцена

Панчо од ДНК: Од секој настап одвојуваме дел од парите за хуманитарни цели

Александра Георгиев
Дуото ДНК заедно со Врчак неодамна ја промовираа новата песна „Посреќна“. Не е тајна дека завршија одлична работа, бидејќи песната руши рекорди. Со Владимир Блажев...
ЕспресоИнтервјуСлајдер

(ВИДЕО) Местото каде што ѕвездите „отвораат душа“: Панчо – ДНК во „Ништо лично“

Антонио Димитриевски
За оние најблиските кои најдобро го познаваат само обично момче со име и презиме Владимир Блажев. За оние помладите вљубеници во ноќниот живот, лудите журки,...