20.8 C
Скопје
20:52 - 15 април, 2024

Ознака : Чаир

ЕспресоСлајдер

Ентузијастите ја напуштаат Данела Арсовска – зошто си оди генералниот секретар Ѓоко Велковски?

jasmina.kantardzieva
Генералниот секретар на Град Скопје, Ѓоко Велковски поднесе оставка, а за причините што го потикнаа да ја напушти функцијата тој образложи во статус на Фејсбук...
Ви ПрепорачувамеЕспресоИнтервјуСлајдерЧудесни жени

Скопје евергрин со Оливера Христовска – Бошкова, новинар и сликар: Семејна традиција од пет века врзана за Чаир

Јасмина Пакашки
Името на мојата соговорничка, Оливера Христовска – Бошкова веројатно ви звучи познато и веројатно на него се сеќавате од шпиците на Документарната програма на МТВ....
Наши ФациСлајдерСцена

ВИДЕО | Драма во Чаир: На познатиот јутјубер Стефан Лазаров му вперија пиштол во глава!

Васко Спасоски
Постои нешто што се вика карма и таа е тука, можеби е бавна, но кога тогаш ќе ве стаса… Вака некако може да се опише...