18.8 C
Скопје
21:04 - 15 април, 2024

Ознака : пиштол

Наши ФациСлајдерСцена

ВИДЕО | Драма во Чаир: На познатиот јутјубер Стефан Лазаров му вперија пиштол во глава!

Васко Спасоски
Постои нешто што се вика карма и таа е тука, можеби е бавна, но кога тогаш ќе ве стаса… Вака некако може да се опише...