17.8 C
Скопје
21:31 - 15 април, 2024

Стефан Лазаров на гости кај Станија во Рума: Имаш ексклузива да ти дојдам облечена во емисија!

Нашиот портал „Еспресо.мк“ во соработка со најпознатиот млад јутјубер кај нас, Стефан Лазаров и овојпат ви носи ексклузивно интервју со една од најпознатите ријалити – ѕвезди во регионот.

Станува збор за познатата старлета Станија Добројевиќ, која веќе десет години е тема број 1 во медиумите кај нашиот северен сосед.

Стефан и Станија разговараа на многу теми, а особено интересна беше темата за Кристијан Голубовиќ, со кого старлетата е во непријателски односи…

– Тој е единствена грешка во мојот живот, но тоа е поука за во иднина да не дојдеш во такви слични ситуации – изјави старлетата за Голубовиќ.

За што точно разговараа во интервјуто, погледнете тука:

Слични објави

(Фото) „Јас се женам, сите се твои!“: Сергеј Трифуновиќ објави фотографијa со татко си и 23 години помладата свршеница

Еспресо

(Видео) „Она кога Саша Поповиќ ќе те вози!“: Постапката на креативниот директор на „Гранд“ предизвика лавина коментари

Еспресо

Се огласи сопругата на Џенан Лончаревиќ по веста за разводот: „Сака да ме исфрли од домот, купи стан за љубовницата“

Еспресо

(Фото) „Прекрасен викенд“: Роберт Билбилов и Лејла Рамковска уживаа во Грција

Еспресо

(Фото) Вељко Ражнатовиќ се расоблече, стомачните мускули во преден план: „Тигарска крв“

еспресо

(Фото) Александра Пријовиќ во Хрватска изнајмила чист луксуз: Хотелот дневно го плаќа 12.000 евра

Еспресо
Се вчитува....