24.8 C
Скопје
13:11 - 25 мај, 2024

Ознака : тиндер

Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

КОГА ИМАШ ДОБИЕНО, НИКАКО НА КАФЕ КАЈ ДЕЧКОВО!

Мими Стојановска
Не сум сигурна дали крвавата улошка на девојкава или неговото однесување е поодвратно. Ако не па, напиши на влез правила на однесување, прашалник нека пополнуваат...
ЕспресоЖенски печатСлајдер

НА ТИНДЕР, ОСВЕН ЛУЃЕ, ИМА И КУЧИЊА И МАЧКИ: Не постојат само осамени души меѓу луѓето, туку и меѓу животните

jasmina.kantardzieva
Позната како една од најпопуларните страници за средби, Тиндер повремено се претвора во начин да се најдат домови за мачки и кучиња. Иницијативата е започната...
Ви ПрепорачувамеЖенски печатКолумниСлајдер

КОКОДАКАЊЕ: Е*ати „совпаѓањето“ кога жена ти ја споредуваш со грав, а швалерката со пробиотик

Мими Стојановска
Тиндер е лесно запалива супстанца која се користи за запалување и разгорување. Знаевте? Јас немав појма. Дознав кога седнав да пишувам текст за Тиндер, оној...