28.8 C
Скопје
10:37 - 13 јуни, 2024

Ознака : кап

Лајфстајл

Познатите „одлепија“ по новиот предизвик – Го можете вие ова? (ВИДЕО)

Igor
Погледнете ги холивудските фаци, пејачи и пејачки во #bottlecapchallenge предизвикот. Полевање со вода, прекривање на голотијата со еден прст, држење на врел чај со градите…....