23.8 C
Скопје
15:14 - 28 мај, 2024

Познатите „одлепија“ по новиот предизвик – Го можете вие ова? (ВИДЕО)

Погледнете ги холивудските фаци, пејачи и пејачки во #bottlecapchallenge предизвикот.

Полевање со вода, прекривање на голотијата со еден прст, држење на врел чај со градите…. сето ова досега сме го виделе, сме се насмеале на него или пак сме го преживеале.

И кога помисливме дека ќе земемe здив од ваквите предизвици, еве пристигна нов!

Но, овој е генијален, и не го може секој.

Станува збор за #bottlecapchallenge предизвикот, поточно предизвик со нога да се отвори тапата од било кое шише. Лесно ви звучи: Погледнетe…

Слични објави

МакеДокс – Повик за Докуникулци 2024

еспресо

Интервју со протојереј – ставрофор Александар Димоски, парох Струшки: Спасе и Спаса Вишенски се впишаа во Диптихот на светиите

Јасмина Кантарџиева Димков

Голема ретроспективна изложба на сликарот Мирослав Масин е поставена во Даутпашин амам

еспресо

Посетете ја изложбата во ДСУЛУД „Лазар Личеноски“ во Скопје: „Ние имаме природна интелигенција! Не вештачка…“

еспресо

Велика сабота: Што (не)треба да правите на овој ден

еспресо

Велики петок: Што (не)треба да се прави на овој ден

еспресо
Се вчитува....