Познатите „одлепија“ по новиот предизвик – Го можете вие ова? (ВИДЕО)

Погледнете ги холивудските фаци, пејачи и пејачки во #bottlecapchallenge предизвикот.

Полевање со вода, прекривање на голотијата со еден прст, држење на врел чај со градите…. сето ова досега сме го виделе, сме се насмеале на него или пак сме го преживеале.

И кога помисливме дека ќе земемe здив од ваквите предизвици, еве пристигна нов!

Но, овој е генијален, и не го може секој.

Станува збор за #bottlecapchallenge предизвикот, поточно предизвик со нога да се отвори тапата од било кое шише. Лесно ви звучи: Погледнетe…

Слични објави

Карлеуша возврати: Ни таа веќе не го следи Тошиќ

Igor

СТРАШНАТА БОЛЕСТ ѝ се вратила: Славната глумица ги одбројува деновите

Igor

ХАОС ВО СЕМЕЈСТВОТО ЏОГАНИ: Ѝ ја земал песната на ќерка си за да ѝ ја подари на сопругата

Igor

Страшен за гледање, Сашко Коцев запуштен и ослабен (ФОТО)

Igor

СЕКС, ДРОГА И ТУРНЕИ: Славниот пејач откри малку познати детали од неговиот живот

Igor

ЕВЕ ЗОШТО Тијана нема да патува заедно со Тамара на Евровизија

Igor

Остави Коментар

шест + 2 =

Слични објави

Стела Мекартни има над 60 милиони, но сепак отпушта половина од вработените во екот на пандемијата од Ковид-19!

Еспресо

Пејачката објави нови фотки: Фановите се прашуваат дали е бремена? (ФОТО)

Igor

Предимензионираното сако има главна улога: Модни комбинации кои ќе посакате да ги ископирате! (ФОТО)

Igor

Манекенката ја променила фризурата: Непрепознатлива со новиот стил (ФОТО)

Igor

УАПСЕН ПРОБЛЕМАТИЧНИОТ ПЕЈАЧ: Осомничен за 13 дела, меѓу кои и детска порнографија

Igor

310 долари карта за концертот на Мадона: Светската дива ѝ покажа на својата колешка кој е најдобар!

Igor