Ријана никогаш посекси во долна облека: 4,3 милиони луѓе за 2 часа „одлепија“ поради нејзините слики! (ФОТО)

Убавицата од Барбадос ги искористи и истакна сите свои атрибути…

Ријана ги користи своите заводливи способности со цел да изрекламира едно од своите производи, а станува збор за нејзината најнова колекција на долна облека „Savage X Fenty”.

Таа е неодолива, секси, со минимална количина на шминка и со своите атрибути нагласени во преден план.

Ријана на Инстаграм ја следат 73,7 милиони луѓе. За само неколку часа таа доби повеќе од 600 илјади лајкови, 12 илјади коментари само на едната слика, на другата дури 2 милиони и 700 илјади.

Уживајте!

 

Слични објави

Ќерката на Лајонел Ричи покажа совршена форма во бикини, а само да го видите кадарот од позади… (ФОТО)

Еспресо

Албанска пејачка ги полуде фановите, го покажа задникот за кој сите би сонувале (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

СЕ БЕШЕ ГОТОВО ЗА 20 СЕКУНДИ, му немаше спас: Вака настрада раперот Гру!

Igor

Зошто најмоќните жени во светот за Велигден носеа иста боја: Што порачува пастелно сината боја?

Igor

Памела Андерсон демантираше дека поранешниот сопруг ѝ ги платил долговите, но откри колку навистина ѝ дал!

Васко Спасоски

Со кого се забавува АДРИЈАНА ЛИМА на Миконос?

Igor

Остави Коментар

20 − 1 =

Слични објави

По пресметката со сопругот: Излегоа фотографии од славниот актер во болница кои ги шокираа сите (ФОТО)

Igor

Кетрин Зита Џонс и Мајкл Даглас празниците ги прославија во Африка

Слободен Печат

Томас Маркл: Одлуката на Хари и Меган е збунувачка, ја повредија кралицата

Еспресо

Перо Антиќ првпат јавно зборува за разводот, за скапите автомобили и моментот кога го нокаутирал Џејмс Леброн

Igor

Се породи бившата тенисерка: Ана Курникова и Енрике Иглесијас по третпат станаа родители

Еспресо

ИРИНА ПОД КОЖНОТО САКО НЕ КРИЕ НИШТО: Преку милион луѓе во рекордно време го видоа нејзиното видео

Igor