28.4 C
Скопје
17:13 - 25 јуни, 2024

Ознака : алба

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Таа е кул мајка која обожава да танцува: Џесика Алба ја освои Тик-Ток платформата и ги воодушеви фановите (ВИДЕО)

Еспресо
Актерката Џесика Алба во карантинот како и многумина од нас, посегна по нови начини на забава. Вишокот слободно време одлучи да го помине креативно на...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Детали од животот на Џесика Алба: Работи кои сигурно не сте ги знаеле за познатата актерка! (ВИДЕО)

Еспресо
Американската актерка Џесика Алба, денеска на 28 април го слави својот 39 роденден, а некои детали од нејзиниот живот малкумина ги знаат. На 11 години...
Сцена

Им пркоси на критичарите: Џесика Алба во сандали од кои жените не се одвојуваат! (ФОТО)

Igor
Џесика Алба (38) се појави во една парфимерија во Милано облечена во летна варијанта која ги воодушеви минувачите, а на себе ги носеше и добро...
ЛајфстајлСцена

Холивудските диви се јавија од Дубровник: Дошле да работат, но се „фрлиле“ на уживање (ВИДЕО)

Igor
Популарната актерка Џесика Алба со својата колешка Габриел Унион пристигна пред неколку дена во Дубровник, на медискиот фестивал „New Europe Market“. Тие допатуваа во Дубровник...
ЛајфстајлСцена

ЏЕСИКА АЛБА ги отвори вратите од својот РАСКОШЕН ДОМ: Ѕирнете во ЛУКСУЗНАТА ВИЛА вредна 10 МИЛИОНИ долари! (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Актерката Џесика Алба прв пат ги отвори вратите од својот дом во кој живее со сопругот Кеш Ворен и нивните три деца, десетгодишната Хонор Мари,...