Холивудските диви се јавија од Дубровник: Дошле да работат, но се „фрлиле“ на уживање (ВИДЕО)

Популарната актерка Џесика Алба со својата колешка Габриел Унион пристигна пред неколку дена во Дубровник, на медискиот фестивал „New Europe Market“.

Тие допатуваа во Дубровник за да ја промовираат својата нова серија „LA’s Finest“.

Се чини дека Алба е воодушевена од амбиентот, доколку им веруваме на нејзините објави на Инстаграм.

„Местото е фасцинантно! Светлина, храна, Јадран…Неверојатно е!“, додала таа на фотографијата.

Имено, фестивалот, кој започна на 10-ти јуни, привлече многумина и од светот на кинематографијата,

Погледнете како ѕвездите на LA’s Finest ја најавија серијата.

Слични објави

Се сеќавате на водителката Маја Поцевска и нејзиното длабоко деколте? Погледнете како изгледа денес! (ФОТО)

Igor

Фрапантна трансформација на актерот кој загуби 80 килограми и сега изгледа неверојатно! (ФОТО)

Еспресо

Се омажи ќерката на Ел Чапо, избраникот ѝ е внук на „бароницата на дрогата“

Еспресо

Хороскоп за 14 ноември: Лавови, не донесувајте избрзани одлуки, Овни, внимавајте со парите

Igor

Пејачката и актерот повторно заедно: Го обожаваат заедничкиот живот! (ФОТО)

Еспресо

Ќе ве насмее во ова време-невреме: Италијанец смислил одличен начин како да се заштити од коронавирусот! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

5 × четири =

Слични објави

Северина во проблеми: Мора да плати казна поради објавена фотографија од синот

Еспресо

Никој не знае од каде се појави: Мис на Србија горда со албанскиот орел (ФОТО)

Igor

Саша Матиќ 16 години е во брак со сопругата, но поради оваа причина веднаш би ја НАПУШТИЛ

Igor

АСТРОЛОЗИТЕ ТВРДАТ: Овие 6 знаци најмногу размислуваат и „кршат“ глава за сè

Igor

Импресиите од прославата на Врањеш не стивнуваат: За Цеца најскапиот апартман! (ФОТО)

Igor

Нов тренд од Кајли-панталони САМО за најхрабрите!

Igor