36.8 C
Скопје
12:24 - 18 јули, 2024

ЏЕСИКА АЛБА ги отвори вратите од својот РАСКОШЕН ДОМ: Ѕирнете во ЛУКСУЗНАТА ВИЛА вредна 10 МИЛИОНИ долари! (ФОТО+ВИДЕО)

Актерката Џесика Алба прв пат ги отвори вратите од својот дом во кој живее со сопругот Кеш Ворен и нивните три деца, десетгодишната Хонор Мари, седумгодишната Хејвен и едногодишниот Хејсон.

Куќата во која живее е купена пред седум месеци, но Џесика вели дека и било потребно многу труд за да ја уреди онака како што сега таа изгледа.

„Сакавме место на кое можеме да гледаме како нашите деца играат и растат“, изјави глумицата, мислејќи притоа на големиот двор кој ја опкружува куќата.

Токму големиот двор бил на нивната листа со приоритети кога тие се „фрлиле“ во потрага по нов дом.

Дури само после 20 минутно разгледување на куќата, Алба знаела дека сака да ја купи, а инспирација за уредувањето барала на Пинтерест.

На Џесика и се омилени дневната соба во која семејството сака да појадува, потоа кујната бидејќи е вљубеник во готвењето и терасата инспирирана од ретро стилот. Во куќата доминираат мрамор и рециклирано дрво.

Слични објави

Анџелина Џоли го моли Бред Пит: „Прекини ги судските случаи“

еспресо

Ќерката на шеикот од Дубаи го остави сопругот преку Инстаграм: „Драг мажу, додека си зафатен со други жени…“

еспресо

Мајката на Шенен Доерти ја прекина тишината, за првпат по смртта на нејзината ќерка: Невозможно е да се прочита без солзи

еспресо

Нови детали за врската на Џони Деп со Русинката: „Не сакаат етикети на дечко и девојка“

еспресо

(Видео) „Камен“ пијана ја пее американската химна пред полн стадион: Пејачката призна и најави лекување против порокот

еспресо

(Фото) Голема прослава во семејството Ѓоковиќ: Братот на Новак го слави 29. роденден

еспресо
Се вчитува....