15.8 C
Скопје
19:05 - 27 февруари, 2024

Ознака : полудеа

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Гледачите полудеа по убавата спортска водителка – Очигледно е зошто… (ФОТО)

Еспресо
Италијанската спортска водителка Флориана Месина е вистинска навивачка, а фотката со која изрази поддршка за Наполи предизвика воодушевување кај нејзините фанови. Атрактивната 30-годишна водителка облече...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Бело минијатурно бикини и мускули по цело тело: Полудеа мажите, но и жените по оваа фотка на Џеј Ло! (ФОТО)

Еспресо
Опуштена сум и ги наполнив батериите, напиша пејачката и актерка Џенифер Лопез (50) покрај фотографијата на која позира пред огледалото во минијатурниот костим за капење....
Секојдневие

Торбичка наместо појас: Трендсетерките ширум светот полудеа по овој нов тренд! (ФОТО)

Еспресо
Трендот за носење на тобички околу половината беше популарен во текот на 90-те години, но сепак за тоа имаше поделени мислења, а и денес кога...
ЛајфстајлСцена

За оваа БУЈНА ИНФЛУЕНСЕРКА полудеа славните фудбалери, а таа откри кои! (ФОТО)

Igor
Презгодната италијанска инфлуенсерка на Инстаграм ја следат 326 илјди луѓе, а за италијанските медиуми таа откри дека не и одолеале ниту бројни фудбалери. „Многумина ми...
ЛајфстајлСцена

СИТЕ ПОЛУДЕА ПО ХРВАТСКАТА ВОДИТЕЛКА! Таа води ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА и изгледа БРУТАЛНО! (ВИДЕО)

Igor
Хрватската јавност ја памети по емисиите за временска прогноза која пред една деценија Рената Шопек ги водеше на РТЛ. Иако нема телевизија која повторно би...
Секојдневие

Жените полудеа по неа – Гел маска за порцелански тен на кожата на вашето лице

Igor
Ќе се ослободите од пигментациските дамки, а вашата кожа ќе добие нежна, порцеланска нијанса… Убавата, светла и блескава кожа е сон за секоја жена. Но,...
Секојдневие

Наизглед неспоиво: Сите трендсетерки полудеа по овој интересен аутфит! (ФОТО)

Igor
Доколку се водите според некои воспоставени правила, некои бои никако не одат заедно. Модната индустрија ги следеше токму тие правила, но изгледа дека оваа сезона...
Сцена

Им пркоси на критичарите: Џесика Алба во сандали од кои жените не се одвојуваат! (ФОТО)

Igor
Џесика Алба (38) се појави во една парфимерија во Милано облечена во летна варијанта која ги воодушеви минувачите, а на себе ги носеше и добро...
ЛајфстајлСцена

Славните дами ПОЛУДЕА по новиот ИНСТАГРАМ ТРЕНД (ФОТО)

Igor
Новата поза за сликање ги излуде жените ширум светот. Наречена е „фламинго“ а еве зошто таа стана тренд. По „барби стапалата“ и „бамби позата“, ова...